Van plan naar plek: de start bouw van project Leyens Erve
Met de start van de bouwwerkzaamheden wordt de realisatie van samenwerkingsontwikkeling Leyens Erve een feit. Over circa 1,5 jaar zal de nieuwe, klimaatvriendelijke woonbuurt gereed zijn voor bewoning.

Realisatie van een groene woonomgeving
Het gehele woningaanbod in Leyens Erve bestaat uit 52 appartementen en 16 eengezinswoningen, een mix van koop en huur en voor diverse doelgroepen. Aalberts (bouw) is nu gestart met de fundering voor het appartementencomplex Villa Verde en de sociale- en middenhuur appartementen voor Woongroen. Leyens Erve is een samenwerkingsontwikkeling van Did Vastgoedontwikkeling en Aalberts.
Unieke funderingsmachine
Voor het aanbrengen van de nodige funderingspalen wordt gebruik gemaakt van een unieke funderingsmachine, hiervan is er maar één soort in Nederland (Drukpaal.nl). In plaats van traditioneel heiden, drukt deze machine de palen de grond in. Een geluidsarme methode die ook een substantiële vermindering trillingen garandeert. Een passende keuze voor Leyens Erve, een nieuwbouwproject waarbij Did en Aalberts qua concept, ontwerp, en invulling inspelen op de nabije omgeving en klimaatadaptatie hoog in het vaandel hebben staan.

